(Je zde uveden pouze výběr několika firem, pro které jsem zpracovával grafické návrhy a nebo přípravu pro tisk)

www.propagteam.cz

 PROPAGTEAM - hobby pro děti i dospělé

Přístrojové panely letadel do modelů i na stojánek, stavebnice přístrojových desek, hotové panely, samostatné přístroje, sady palubních přístrojů, různé doplňky interiérů létajících modelů letadel, obtisky, Tatra collection.

www.aeroteam.cz

 AEROTEAM - pro piloty, příznivce letectví a modeláře

Kombinézy, trička, polokošile, mikiny, vesty, čepice, hrnky, sklenice, přívěšky, tužky, zapalovače, odznaky, přístrojové panely, plakáty, pohlednice, samolepky, pilotní příručka, plastikové modely.
  VV MODEL
Osobní auta 1:87, Autobusy 1:87, Lehké trucky 1:87, Trucky 1:87, Osobní auta1:43, TT Modely
www.smer.cz  VD SMĚR
Společnost zaměřená na výrobu plastických materiálů, založena roku 1952.
 
http://62.178.164.35/~hannes/PP/ipms/start.htm  IPMS AUSTRIA
IPMS ist eine internationale Vereinigung von Plasik-Modellbauer.
www.aml.cz  AML
Firma vyrábí např. plastikové modely (technologií ”Short run”) a nabízí i doplňky k modelům. V současné době dodává na trh obtiskové aršíky pro modely v měřítcích 1/72 a 1/48.
www.gavia.cz  GAVIA
Zásilkový prodej:
ARTUR MODEL CENTRUM, P.O.Box 79, 274 01 SLANÝ, info@artur-m-c.cz
  RS MODELS
Modely RS models jsou ručně vyráběné modely zhotovené z polyurethanu, většinou s obtisky, některé také s díly z bílého kovu, popř. i s lepty.
  MPM
Firma MPM s.r.o. dováží plastikové modely, RC modely, modelářské barvy a doplňky a provozuje síť maloobchodních prodejen s širokým sortimentem modelářského zboží. 
  KOPRO
Kovozávody Prostějov (zkrácený název KP-KOPRO) -  výroba plastů, kuchyňských potřeb a potřeb pro domácnost, výroba stavebnic letadel a výroba forem a technických výlisků na zakázku, výroba reklamních předmětů na zakázku.
  KADEN
Modely automobilů v měřítku 1:43, modely automobilů v měřítku 1:87, modely letadel, hračky, slunečníkové kostry, kovové díly.